Prace na wysokościach nigdy nie są łatwe. Z jednej strony wymagają nie tylko dużo czasu, ale przede wszystkim odpowiedniego przygotowania, żeby zapewnić bezpieczeństwo pracownikom. W tym celu warto jest zainwestować w odpowiedni sprzęt, który usprawni wykonywanie prac na wysokościach, a jednocześnie nie będą one stanowić zagrożenia dla pracujących tam osób. Jednym z bardzo przydatnych urządzeń są podnośniki nożycowe, które coraz częściej znajdują się na placach budowy oraz wszędzie tam, gdzie konieczne jest wykonanie prac na wysokościach.

Podnośniki nożycowe i ich zastosowanie

Profesjonalne podnośniki nożycowe to urządzenia, które w niektórych miejscach pracy są wręcz niezbędne. Trudno jest montować instalacje elektryczne czy prowadzić roboty budowlane na wysokościach bez odpowiedniego sprzętu. Do takich zaliczają się właśnie podnośniki nożycowe, które mają szereg zastosowań w różnych branżach. Dzięki umieszczonej na podnośniku platformie możliwe jest przemieszczenie w pionie na określoną wysokość zarówno pracowników, jak i narzędzi. Takie rozwiązania są chętnie wykorzystywane w wielu branżach, na przykład przy montażu, pracach wykończeniowych, konserwacyjnych, instalatorskich i budowlanych. Znajdą zastosowanie w firmach przemysłowych, magazynach, logistyce, ale również u osób prywatnych.

Świetnie nadają się do przemieszczania towarów na wyższych poziomach, chociażby w magazynie. Ułatwiają również podawanie ich oraz umieszczanie we właściwych miejscach. Za pomocą podnośnika nożycowego również pracownicy mogą bezpiecznie wykonywać niektóre prace. W ten sposób wiele obowiązków służbowych można wykonać szybciej i sprawniej. Co najważniejsze, zwiększone jest również bezpieczeństwo. Pracownicy nie są zmuszeni poruszać się po niestabilnych drabinach czy rusztowaniach. Wysokiej jakości podnośniki nożycowe to urządzenia, które z całą pewnością są przydatne w wielu zakładach pracy lub do osobistego wykorzystania. Chociaż zasięg wysokości na jaką może unieść się podnośnik jest ograniczony, to jednak jego funkcjonalność oraz mobilność świetnie sprawdzi się w wielu sytuacjach. Nie każda firma czy osoba prywatna dysponuje jednak takim sprzętem. Obecnie to żadna przeszkoda, ponieważ urządzenie to można bez problemu wypożyczyć w wielu miastach w Polsce.

Podnośniki nożycowe dzielimy na

Podnośniki nożycowe spalinowe

podnosnik-spalinowy-nozycowy

Zapytania o wynajem

739 094 739