Wynajem ładowarek teleskopowych

Solidna ładowarka teleskopowa to bezcenna pomoc na placu budowy. Nie musisz jednak dysponować swoimi maszynami, aby wykorzystywać je do realizacji zleceń. Partner Maszyny z przyjemnością udostępni Ci własny ciężki sprzęt. Wynajem ładowarek teleskopowych to stała część naszej oferty. Zapraszamy do współpracy przedsiębiorców, którzy potrzebują maszyn w perspektywie krótko- i długoterminowej. Użyczamy sprzęt zarówno na jeden dzień, jak i na okres kilku lat. W obu przypadkach jesteśmy w stanie zagwarantować korzystne ceny, a usługę wynajmu wspieramy naszą fachową pomocą serwisową.

Dlaczego wynajem ładowarki teleskopowej to dobry pomysł?

Ładowarka teleskopowa jest zwykle wykorzystywana do podnoszenia ciężkich ładunków na duże wysokości. Oferowane przez nas modele mogą być szybko przezbrojone, dzięki czemu znakomicie radzą sobie z towarami o różnym charakterze. Bez problemu wyposażysz maszynę w widły, łyżkę lub hak. Niektóre modele pozwalają też na zamontowanie kosza, który ułatwia robotnikom pracę na wysokościach. Katalog naszych ładowarek obejmuje modele stworzone przez Dieci, Manitou oraz JCB.

Twoja firma potrzebuje tak uniwersalnego sprzętu na placu budowy? Wynajem ładowarek teleskopowych oferowany przez Partner Maszyny to znakomity sposób na szybkie pozyskanie sprawdzonych modeli. Dzięki usłudze wynajmu nie musisz inwestować dużych kwot w nowe urządzenia ani przejmować się serwisowaniem maszyny. Po prostu korzystasz z wysokiej klasy sprzętu wtedy, gdy rzeczywiście jest on potrzebny.

Zapytania o wynajem

739 094 739