Nasza firma

 
Firma Partner Maszyny istnieje na rynku od 2009r. W tym czasie zdobyliśmy niezbędne doświadczenie i zaufanie kontrahentów w całej Polsce. Co ważne- nie przestajemy się rozwijać, aby sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów. Specjalizujemy się w wynajmie maszyn i narzędzi budowlanych. Prowadzimy również sprzedaż nowych i używanych maszyn renomowanych marek tj. Genie, JLG, DIECI, JCB, Manitou, Haulotte, Wacker Neuson. Zajmujemy się także organizacją szkoleń operatorskich, umożliwiających zdobycie kwalifikacji Urzędu Dozoru Technicznego, zezwalających na użytkowanie maszyn.

Misja


Naszą misją jest dostarczanie naszym klientom wysokiej jakości sprzętu budowlanego, wykorzystywanego przy pracach budowlanych i remontowych.
Posiadamy mobilny serwis, który dojedzie do Ciebie i wykona naprawę sprzętu w ustalonej lokalizacji. Jesteśmy autoryzowanym dealerem marki DIECI

Obecnie nasza firma to 3 oddziałyOddział Główny Kalisz, Ceków 37B, 62-834 Ceków
Oddział Poznań, ul. Armii Poznań 49, 62-0 Luboń
Oddział Wrocław, Szewce, ul. Usługowa 3, 55-114 Wisznia Mała


Dlaczego my?


• Posiadamy szeroki wachlarz maszyn budowlanych dostosowanych do różnych, często niesprzyjających warunków pracy.
• Mamy doświadczenie, a więc można nam zaufać, że oferowany sprzęt będzie niezawodny, a jeśli nawet zdarzy się awaria- usuniemy ją szybciej niż inni.
• Oferowane przez nas maszyny to zawsze wybór nowoczesnego i bezpiecznego rozwiązania w pracach budowlanych i nie tylko.
Wszystkie nasze maszyny posiadają niezbędną dokumentacje konserwatorów i aktualne badania UDT.
• Oferujemy wiele modeli podestów ruchomych, znanych i cenionych na rynku firm JLG, Genie, Haulotte, Manitou, Wacker Neuson.
• Mamy bardzo konkurencyjne ceny!
• Współpracujemy z najlepszymi:

MULTIMON Polska Sp. z o.o.
MIDROC RODOVERKEN PRODUCTION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
BUDIMEX SA
PMB STALKOR SP. Z O.O.
GAMAWIND Sp. z o. o.
PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO USŁUGOWO HANDLOWE PREBET SP. Z O.O
Sun Garden Polska Sp. z o.o. Sp.K

NAPISZ DO NAS